آغاز ثبت‌نام قطعی و جانمایی الکامپ هجدهم از ۲۰ آبان‌ماه

ثبت نام‌های قطعی و جانمایی شرکت‌ها در نمایشگاه الکامپ هجدهم که از ۱۹تا ۲۲ آذرماه برگزار می‌شود، از ۲۰ آبان ماه جاری به صورت همزمان و آنلاین در وب سایت رسمی الکامپ به آدرس www.elecomp18.com آغاز می‌شود.
به گزارش ایسنا،‌ بر اساس اعلام ستاد اجرایی الکامپ هجدهم، برای ثبت نام قطعی متقاضیان باید پس از تکمیل مرحله پیش ثبت نام، در این مرحله هزینه غرفه‌ها را بپردازند تا قطعیت حضور آن‌ها در این نمایشگاه رسمیت یابد.
در سایت برگزاری الکامپ اشاره شده است: پس از تکمیل شدن ثبت نام‌های رسمی نمایشگاه الکامپ هجدهم، جا نمایی‌ها از طریق سیستم‌های کامپیوتری انجام شده و جای هر متقاضی در سالن‌های مختلف نمایشگاه مشخص خواهد شد.
بر اساس این گزارش، تاکنون حدود ۱۷ هزار متر مربع از فضای نمایشگاه الکامپ هجدهم در مرحله پیش ثبت نام تقاضا شده است. این ۱۷ هزار متر مربع از فضای نمایشگاه برای بخش ریالی درخواست شده و حدود ۸۰۰ متر نیز در بخش ارزی که این موضوع نشانگر این است که با توجه به مشکلات اقتصادی، شرکت ها تمایل بسیاری برای حضور در الکامپ هجدهم دارند.
به گفته مسوولان ستاد اجرایی نمایشگاه با توجه به میزان تقاضاها در مرحله پیش ثبت نام، ممکن است که فضای نمایشگاهی با کمبود مواجه شود.
در سایت www.elecomp18.com نیز راهنمای ثبت نام منتشر شده است.
مراحل ثبت نام در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (IRAN ELECOMP 2012) شامل سه مرحله است که مرحله اول و دوم آن از طریق وب سایت نمایشگاه در مهلت‌های تعیین شده و مرحله سوم با مراجعه حضوری به محل ستاد برگزاری نمایشگاه انجام می پذیرد.

 

درباره مدیریت سایت

مدیریت لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه فردوسی مشهد می باشد. و در حال حاضر در حوزه IT ، امنیت شبکه و تجارت الکترونیک مشغول بکار است. تمامی تلاش تیم سافت گیت کسب رضایت صددرصدی مشتریان می باشد.

بدون دیدگاه

پاسخ به این پست

None :P None :P