ارسال اس ام اس از طریق دکل های ایرانسل

سافت گیت که تجربه طولانی در ارائه خدمات تحت وب و پنل های پیامکی و سامانه پیام کوتاه دارد، اینبار سرویسی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است که بالاترین بازدهی را دارد.

روش  ارسال پیامک از طریق دکل های مخابراتی یا به عبارتی بی تی اس یکی از روش های کاملاً موثر و دقیق جهت ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های ایرانسل است . بدین صورت که شما متن خود را مشخص کرده و منطقه یا خیابان خود را انتخاب می کنید ، لازم به یاداوری است این سیستم مختص به استان و یا شهری خاص نبوده و امکان ارسال تبلیغات به تمامی شماره های ایرانسل در تمامی نقاط ایران را دارید.

لطفا به عکس زیر دقت کنید، فرض کنید شما در شهر شیراز هستید و در خیابان داریوش و در پاساژ تک فروشگاه لپ تاپ دارید . می خواهید لپ تاپی را که جدیداً به بازار ارائه شده را با قیمت ویژه به فروش برسانید و دوست دارید تمامی اشخاصی را که در پاساژ و در اطراف و خیابان داریوش هستند را از طریق اس ام اس مطلع کنید.

مناطق مشخص شده شما مطابق نقشه می شود که برای بهتر متوجه شدن ناحیه به صورت سبز رنگ نشان داده شد است.

در این روش پیام شما به تمامی کسانی که شماره های ایرانسل دارند و در ناحیه مشخص شده هستند ارسال می شود، دقت نمائید که در روش BTS ارسال بر اساس شماره نیست و فقط sms به کسانی ارسال می شود که در این منطقه قرار دارند و می تواند از رنج شماره های ۰۹۳۵-۰۹۳۶-۰۹۳۷-۰۹۳۸-۰۹۳۹-۰۹۳۰ و در کل تمامی پیش شماره های ایرانسل چه خطوط دائمی و چه اعتباری باشند. این فقط یک مثال جهت بهتر متوجه شدن ارسال از طریق بی تی اس بود و در این روش می توانید در سراسر ایران و در محدوده دلخواه خود اقدام به تبلیغات کنید.

http://softgate.ir/wp-content/uploads/2013/05/smsbts.gif

شاید برای شما سئوال پیش بیاید که این شماره ها از ایرانسل تا چه اندازه صحت دارد و آپدیت شماره ها بر چه اساسی است؟

باید گفت که شماره های آپدیت ۲۴ ساعت قبل است و اگر خطی دو روز پیش ثبت نام کرده باشد می توانید جزو دریافت کنندگان این تبلیغات باشد، البته در صورتی که در منطقه مشخص شده قرار داشته باشد.

یا به عباری شما می توایند برای اطمینان از صحت و بازدهی بالای این روش شماره ایرانسل جدیدی را خریداری کنید و بدون اینکه شماره آن را به کسی اطلاع دهید بعد از گذشت ۲۴ ساعت به منطقه ویژه که برای  ارسال انبوه پیامک تنظیم می شود قرار بگیرید ، خواهید دید که خط جدید شما نیز جزو دریافت کنندگان پیامک تبلیغاتی از طریق دکل های ایرانسل خواهد بود.

http://softgate.ir/wp-content/uploads/2013/05/irancell.jpg

واحد قیمت میزان ارسال ردیف
ریال ۲۰۰ ارسال از ۲۵۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ پیامک ۱
ریال ۱۶۰ ارسال از ۵۰۰۰۱ تا ۱۰۰۰۰۰ پیامک ۲
ریال ۱۴۵ ارسال از ۱۰۰۰۰۱ تا ۲۶۰۰۰۰ پیامک ۳
ریال ۱۳۵ ارسال از ۲۶۰۰۰۱ تا ۲۸۰۰۰۰ پیامک ۴
ریال ۱۲۵ ارسال از ۲۸۰۰۰۱ تا ۶۰۰۰۰۰ پیامک ۵
ریال ۱۱۰ ارسال از ۶۰۰۰۰۱ تا ۱۲۵۰۰۰۰ پیامک ۶
ریال ۱۰۰ ارسال از ۱۲۵۰۰۰۰ به بالا ۷

 

قیمت های جدول فوق با محاسبه مالیات و ارزش افزوده می باشد

خرید پنل پیامک

خرید نمایندگی پنل پیامک

 

درباره مدیریت سایت

مدیریت لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه فردوسی مشهد می باشد. و در حال حاضر در حوزه IT ، امنیت شبکه و تجارت الکترونیک مشغول بکار است. تمامی تلاش تیم سافت گیت کسب رضایت صددرصدی مشتریان می باشد.
None :P None :P