ارسال روزانه ۲۰میلیون پیامک تبلیغاتی

ارسال متعدد SMSهای تبلیغاتی اگرچه تاپیش از این موردانتقاد بسیاری از مشترکان موبایل بود اما استعلام انجام شده نشان می‌دهد که ۸۹درصد مشترکان همچنان به دریافت پیامک‌های تبلیغاتی تمایل دارند و طبق آمار نیز روزانه ۲۰ میلیون پیامک تبلیغاتی به مشترکان ارسال می‌شود.

شیوه ارسال پیامک‌های تبلیغاتی و انبوه به موبایل مشترکان و افزایش روزافزون تعداد این پیامک‌ها بدون اجازه مشترکان در تمامی ساعات شبانه ‌روز و حتی نیمه‌های شب، به حدی مورد انتقاد مشترکان واقع شده بود که سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با تصویب طرحی اپراتورهای تلفن همراه را مکلف به کسب اجازه قبلی از مشترکان برای ارسال پیامک های انبوه تبلیغاتی، خبری و اطلاع رسانی کرد.

براین اساس اپراتورهای موبایل با ارائه دستورالعملی تمایل مشترکان برای دریافت این پیامک ها را بررسی کردند و با ارسال پیامکی از مشترکان خواستند که در صورت عدم تمایل به دریافت پیامک، موضوع را به اپراتور اعلام کنند اما به دنبال این استعلام پیامکی مشخص شد که همچنان ۸۹ درصد مشترکان به دریافت پیامکهای تبلیغاتی تمایل دارند و تنها حدود ۱۱ درصد مشترکان این پیامک ها را نمی خواهند.

درباره مدیریت سایت

مدیریت لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه فردوسی مشهد می باشد. و در حال حاضر در حوزه IT ، امنیت شبکه و تجارت الکترونیک مشغول بکار است. تمامی تلاش تیم سافت گیت کسب رضایت صددرصدی مشتریان می باشد.

بدون دیدگاه

پاسخ به این پست

None :P None :P