اضافه شدن چت تصویری به جی‌میل

گوگل در حال افزایش امکانات سرویس ایمیل خود است و در این راستا به تازگی امکان چت ویدیویی را نیز به جی میل اضافه کرده است.
این حرکت تازه گوگل باعث خواهد شد تا ارتباط بین شبکه اجتماعی Google+ و سرویس ایمیل Gmail بیش از پیش افزایش پیدا کند.
تصمیم جدید گوگل برای اضافه کردن سرویس چت ویدیویی به جی میل امروز و طی پستی که این شرکت در صفحه وبلاگ رسمی Gmail Blog منتشر کرده اعلام شد. این سرویس جدید به کاربران اجازه می دهد تا اتصال خود را از طریق سرویس های متعدد گوگل با سایرین برقرار کنند.
تکنولوژی پیشین چت ویدیویی جی میل بر اساس فن آوری نقطه به نقطه یا peer-to-peer عمل می کرد. سرویس جدید Hangout بر روی شبکه گوگل اجرا می شود و دارای کیفیت و قابلیت اطمینان بالاتری است.
به گزارش پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از Google، ویژگیهای جدید این سرویس چت ویدیویی به کاربران اجازه می دهد تا در صورتی که در شبکه اجتماعی گوگل پلاس باشند همزمان با ۹ نفر دیگر به چت بپردازند در صورتی که در سرویس قبلی تنها امکان برقراری چت ویدیویی با یک نفر وجود داشت.
از این ویژگی جدید امروز رونمایی شد و به تدریج طی هفته های آینده به طور کامل از آن پرده برداری خواهد شد.

درباره مدیریت سایت

مدیریت لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه فردوسی مشهد می باشد. و در حال حاضر در حوزه IT ، امنیت شبکه و تجارت الکترونیک مشغول بکار است. تمامی تلاش تیم سافت گیت کسب رضایت صددرصدی مشتریان می باشد.

بدون دیدگاه

پاسخ به این پست

None :P None :P