اینترنت خود را شخصی کنید

به گزارش سافت گیت به نقل از ایسنا، اینترنت شخصی با مودم جیبی که چندی است معرفی و عرضه شده است،‌ می‌تواند در حال حاضر به‌عنوان تنها راهکار برای آن دسته از افرادی باشد که در طی روز، در خارج از منزل و یا محیط کار، خیابان، پارک، بانک و اماکن عمومی و … به اینترنت نیاز دارند.

در این میان شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت پرسرعت برای تسهیل در ارائه اینترنت خود به سمت ارائه اینترنت بی‌سیم و پس از آن استفاده از اینترنت شخصی با مودم جیبی پرداختند.

اما مبین‌نت در کنار ایرانسل به عنوان ارائه‌کنندگان اینترنت وایمکس در کشور، در این مدت اینترنت شخصی با مودم جیبی وایمکس را ارائه داده است که می‌تواند مورد استفاده مشترکین ADSL و وایمکس از شرکت‌های مختلف باشد.

نقطه قوت مودم جیبی بر سایر مودم‌های قابل حمل وایمکس از قبیل USB، امکان برقراری ارتباط با این مودم به صورت WiFi است که در نتیجه استفاده از این مودم ویژه کامپیوتر و نوت بوک نیست و حتی دارندگان تلفن‌های هوشمند، تبلت، کنسول‌های بازی و… نیز می‌توانند از اینترنت شخصی با مودم جیبی مبین‌نت استفاده کنند.

درباره مدیریت سایت

مدیریت لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه فردوسی مشهد می باشد. و در حال حاضر در حوزه IT ، امنیت شبکه و تجارت الکترونیک مشغول بکار است. تمامی تلاش تیم سافت گیت کسب رضایت صددرصدی مشتریان می باشد.

بدون دیدگاه

پاسخ به این پست

None :P None :P