با *۸ چه می توانید بکنید؟

مشترکین تلفن ثابت استان‌هایی که سامانه ۸ ستاره در آن‌ها فعال شده با گرفتن شماره ” * ۸ ” از خدماتی چون پخش آیات قرآن کریم، سامانه ۱۸۱۸، سامانه ۱۱۸، لطیفه، صندوق صوتی، سرگرمی و غیره بهره می‌برند.
به گزارش (ایسنا)،‌ تلفن ثابت خود را بردارید و عدد ۸ و علامت * را شماره‌گیری کنید. سپس از شما خواسته می‌شود جهت ورود به صندوق صوتی عدد “۱” و برای دسترسی به مطالب که رایگان نیستند و مبلغ ۳ هزار ریال هزینه دارند، عدد “۲” را شماره‌گیری کنید. در صورت تماس با این سیستم و دسترسی به شماره‌های مورد نیاز عدد “۳” و اطلاعات بیشتر درباره سیستم شماره “۹” را شماره‌گیری کنید.
اما با توجه به توسعه خدمات نوین تلفن ثابت و زیر ساختهای انجام شده در استانهای کشور، شبکه خدماتی ۸ ستاره در برخی استان‌ها بصورت آزمایشی راه‌اندازی شده و در تعدادی از استانها هم اکنون فعال و قابل استفاده است.
بهره‌برداری از سامانه نوین مخابراتی ۸ ستاره به عنوان پایلوت فاز اول خدمات ارزش افزوده برای نخستین بار در شرکت مخابرات استان خراسان رضوی راه‌اندازی شد و بعد از آن در استان‌های آذربایجان شرقی و فارس مورد بهره برداری قرار گرفت و به مرور در سایر استان‌ها نیز فعال می شود.
با راه‌اندازی این سامانه امکان ذخیره پیام صوتی برای مشترکین فراهم می‌شود و بهره‌مندی از قرائت کلام الله مجید، دیوان شاعران معروف، دفتر تلفن، سرویس سلامت، فال حافظ، موسیقی ، سرگرمی کودکان و … از جمله خدمات تعبیه شده در این سرویس است که قابل افزایش تا ۵۰ محتواست

درباره مدیریت سایت

مدیریت لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه فردوسی مشهد می باشد. و در حال حاضر در حوزه IT ، امنیت شبکه و تجارت الکترونیک مشغول بکار است. تمامی تلاش تیم سافت گیت کسب رضایت صددرصدی مشتریان می باشد.

یک پاسخ به : با *۸ چه می توانید بکنید؟

  1. Thought it wuoldn’t to give it a shot. I was right.

پاسخ به این پست

None :P None :P