برنامه‌های مخابرات برای حضور در تلکام۲۰۱۲

مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران برنامه های گروه شرکت مخابرات ایران را برای حضور در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (ایران تلکام ۲۰۱۲) که از ۲۴ تا ۲۷ آبان ماه جاری در تهران برگزار می‌شود، تشریح کرد.
به گزارش مهر، داوود زارعیان با بیان اینکه امسال برای سومین سال پیاپی شرکت مخابرات ایران در قالب گروه شرکت مخابرات ایران در این نمایشگاه حضور خواهد داشت، گفت: شرکت های زیرمجموعه شرکت مخابرات ایران، شرکتهای همکار مستقیم و شرکتهای سهامدار و شریک مخابرات همه در قالب یک گروه در نمایشگاه تلکام حضور دارند.
وی هدف این حضور گروهی را معرفی برند بزرگترین شرکت بــورسی کشور عنوان کرد و ادامه داد: جلوگیری از هزینه های اضافی و رقابتهای درون شرکتی و در دسترس قرار دادن تمامی خدمات به بازدیدکنندگان از دیگر اهداف این حضور گروهی است.
دکتر زارعیان با بیان اینکه شرکت مخابرات ایران، شرکت ارتباطات سیار، ۸ شرکت مخابراتی استانی، شرکت مبین نت و مبین وان، تالیا، جیرینگ، خدمات اول مبین و رهپویان از جمله شرکتهای گروه مخابرات ایران در نمایشگاه تلکام هستند اضافه کرد: این شرکتها در سالنهای ۶ و ۷ نمایشگاه تلکام، خدمات خود را ارائه خواهند داد.
وی ارائه خدمات مستقیم در دو بخش تلفن همراه و ثابت، عرضه سرویس های ارزش افزوده جدید و راه اندازی خدماتی که طی یکسال گذشته کار کارشناسی بر روی آنها صورت گرفته را از جمله تفاوتهای بارز حضور گروه شرکت مخابرات ایران در ایران تلکام ۲۰۱۲ نسبت به سال گذشته عنوان کرد و گفت: افزایش تعداد شرکتهای گروه مخابرات ایران از دیگر تفاوتهای این حضور است.
مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران از معرفی چندین سرویس در حوزه ارائه خدمات ADSL در طول برپایی نمایشگاه خبر داد و گفت: فعالیت مرکز تماس ۲۰۲۰ شرکت مخابرات ایران برای خدمات ADSL که هم اکنون در ۸ استان کشور راه اندازی شده و قرار است به ۳۰ استان کشور تعمیم داده شود در این نمایشگاه تشریح خواهد شد.
وی رونمایی از برند ADSL مخابرات را از دیگر برنامه های شرکت مخابرات ایران در روزهای برپایی تلکام عنوان کرد و افزود: شرکتهای رهپویان و مبین وان نیز از خدمات ارزش افزوده جدیدی در این نمایشگاه رونمایی خواهند کرد.
زارعیان برگزاری کارگاههای خدمات NGN و FMC بازارهای عمودی ، IPTV ، را در راستای آمــــوزش و اطلاع رسانی خدمات نوین مخابرات و ارزش افزوده از دیگر برنامه های گروه شرکت مخابرات ایران در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران تلکام برشمرد.
به گزارش مهر، گروه مخابرات ایران در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابراتی و اطلاع رسانی – ایران تلکام ۲۰۱۲ – از ۲۴ لغایت ۲۷ آبان ماه ، بــــا شعار “خدماتی از جنس فردا ، پاسخی است به اعتماد شما” در محل دائمی نمایشگاه های تهران حاضر می شود که هدف از حضور متمرکز گروه مخابرات ایران، حفظ جایگاه و ارائه هماهنگ و متمرکز خدمات و تبادل اطلاعات فنی و بازرگانی و گسترش فرهنگ ارتباطات و ایجاد زمینه مساعد برای ارائه آخرین دستاوردهای ارتباطی و مخابراتی است.
در نمایشگاه تله کام امسال حدود ۲۰۰ شرکت ایرانی و ۲۵ شرکت خارجی حضور دارند و شرکت مخابراتی ایران بصورت گروه در فضای شش هزار متری سالن های ۶ و ۷ نمایشگاه تلکام حضور خواهد یافت.
علاوه بر شرکتهای داخلی و خارجی، تعدادی از دانشگاههای صنعتی کشور، سایت های خبری مرتبط و نشریات وابسته به صنایع مخابرات نیز در نمایشگاه امسال حضور دارند.

 

درباره مدیریت سایت

مدیریت لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه فردوسی مشهد می باشد. و در حال حاضر در حوزه IT ، امنیت شبکه و تجارت الکترونیک مشغول بکار است. تمامی تلاش تیم سافت گیت کسب رضایت صددرصدی مشتریان می باشد.

بدون دیدگاه

پاسخ به این پست

None :P None :P