خدمات پس از فروش

در دنیای کنونی تجارت جهانی که رقابت برای تسلط و بدست آوردن قسمت اندکی از بازار فروش یک کالا با صرف هزینه های سرسام آور و هنگفت تبلیغاتی برای تولیدکنندگان و عرضه کنندگان کالا همراه می باشد، یکی از موثرترین و بهترین پارامترهای تعیین کننده در ارتقاء سطح فروش، حصول اعتماد مصرف کنندگان از کیفیت و مرغوبیت کالای عرضه شده و نیز چگونگی وکیفیت ضمانت و خدمات پس از فروش آن کالا می باشد.
با در نظر گرفتن این نکته که هر قدر ویژگی گارانتی و خدمات پس از فروش یک کالا متنوعتر و از مدت زمانی بالاتری برخوردار بوده و به موازات آن برای پاسخگویی به سئوالات و رفع ابهامات احتمالی مصرف کنندگان از طرق و شیوه های متعددونوین با بالاترین سرعت ممکن استفاده شده باشد، مطمنا جلب اعتماد و اطمینان از مطلوب بودن سطح کیفی وهمچنین نسبت به ارائه خدمات پس از فروش نزد مشتریان یک کالا به میزان چشمگیری ارتقاء خواهد یافت، که این امر یک تبلیغ موثر و در واقع یک اطلاع رسانی صحیح بر پایه توانمندیهای موجود در مورد چگونگی و ویژگیهای محصول عرضه شده خواهد بود.
به همین منظورسافت گیت برای اثبات برخورداری خدمات خود از استانداردهای روز جهانی و کیفیت رقابتی بالای این خدمات با سایر رقبای خود، کلیه خدماتش را با ۳ روز گارانتی برگشت وجه ، ارائه می نماید و شما خریدار گرامی میتوانید با تماس مستقیم با بخش فروش شرکت و یا مکاتبه از طریق پست الکترونیکی و یا حتی ارسال پیامک به سیستم دریافت پیام کوتاه سافت گیت در موارد لازم از خدمات پس از فروش و گارانتی کلیه خدمات بهرمند گردید و پاسخ تمامی سئوالات خود را در اسرع وقت دریافت نمائید.

قابل توجه است که :

پنل های کاربری  سافت گیت با ۳ روز گارانتی رضایت ارائه می شوند. گارانتی رضایت یعنی تا پایان روز سه برقراری سرویس ها، چنانچه کاربری از سامانه یا سایر خدمات سافت گیت ناراضی باشد می تواند قرارداد را فسخ کرده و کل هزینه ثابت پرداختی به همراه مانده اعتبار خود را دریافت کند.
۳ روز گارانتی رضایت یک شعار تبلیغاتی نیست، پیشکشی است برای اثبات اینکه درسافت گیت پنل قلب ها برای کاربران می تپد.
ارائه گارانتی رضایت برای سرویس های نرم افزاری در کشور سابقه نداشته و اولین بار توسط  سافت گیت به اجرا درآمده است .

درباره مدیریت سایت

مدیریت لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه فردوسی مشهد می باشد. و در حال حاضر در حوزه IT ، امنیت شبکه و تجارت الکترونیک مشغول بکار است. تمامی تلاش تیم سافت گیت کسب رضایت صددرصدی مشتریان می باشد.

بدون دیدگاه

پاسخ به این پست

None :P None :P