دستورالعمل افسران جنگ نرم منتشر شد

کتاب ‘دستینه وب؛ دستورالعمل هایی برای افسران جنگ نرم در فضای مجازی همراه با چند گام ساده تا یک وبلاگ خوب’ به قلم کمیل خجسته منتشر شد.
به گزارش ایرنا، در بخشی از مقدمه این کتاب آمده است: هرقدر که قدرتمند باشید، اما اطلاعات کافی از دشمن نداشته باشید خود را شکست خورده می دانید. در واقع برای رفتار درست در هر محیطی، باید. چند نکته را به خوبی شناخت، یکی از آنها شناخت محیطی است که می خواهید در آن عمل کنید. دوم شناخت توانایی ها و نقاط ضعف خود است و سوم شناخت دیگران اعم از دوست و دشمن. فرض این نوشته که به قالب یک دستینه(Hand book) تبدیل شده، آن است که به یکی از فضاهای اصلی تقابل جبهه حق و باطل – در حال حاضر – به صورت عملیاتی توجه شود. فرض فرعی این خطوط هم این است که افسران جوان جنگ نرم در محیط سایبر، به مجموعه ای از دستورالعمل ها، روندها و تجربه های موجود در قالب یک کتاب کار دسترسی راحت و سریع داشته باشند تا در میدان عملیات راحت تر بتوانند تصمیم گیری کنند و سریع تر خود را به مقصود که همانا روشنگری و ترمیم اذهان است، برسانند.
از سوی کانون اندیشه جوان در قطع جیبی،این کتاب دارای پنج فصل اصلی و چندین زیرفصل از جمله ماهیت، تاریخچه و اصول جنگ نرم، خصوصیات و قالب وب، ویژگی‌های مدیریت محتوا در وب، قواعد یک سایت خوب و روش ترسیم نقشه سایت است.
همچنین در انتهای این کتاب ضمیمه‌هایی با عنوان ‘چند گام ساده برای داشتن یک وبلاگ خوب’ و ‘حکم غیبت با ابزار رسانه‌های جدید’ درج شده است.
در این اثر، گزیده هایی از بیانات رهبر معظم انقلاب در موضوعات مختلف از جمله جنگ نرم و فتنه ۸۸ مشاهده می شود.

درباره مدیریت سایت

مدیریت لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه فردوسی مشهد می باشد. و در حال حاضر در حوزه IT ، امنیت شبکه و تجارت الکترونیک مشغول بکار است. تمامی تلاش تیم سافت گیت کسب رضایت صددرصدی مشتریان می باشد.

بدون دیدگاه

پاسخ به این پست

None :P None :P