دستور رئیس‌جمهور برای استخدام نیرو در حوزه امنیت اطلاعات

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از دستور رئیس‌جمهوری برای جذب نیروهای انسانی در زمینه‌ امنیت فناوری اطلاعات خبر داد.

به گزارش ایتنا علی حکیم جوادی، رئیس سازمان فناوری اطلاعات، در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: مدتی است برای تامین امنیت بیشتر، رئیس‌جمهور دستور جذب نیروهای انسانی مورد نیاز در زمینه امنیت فناوری اطلاعات را صادر کرده‌ و قرار است این نیروها از طریق معاونت توسعه‌ نیروهای ریاست‌جمهوری تامین شود که به نظرم این موضوع خبر خوبی است.

معاون وزیر ICT در پاسخ به این سؤال که قرار است چه تعداد نیرو به این شکل جذب شوند، توضیح داد: محدودیتی برای جذب نیرو در این زمینه تعیین نشده و تنها گفته شده است که نیروهای مورد نیاز تامین شوند.

حکیم‌جوادی در بخش دیگری از صحبت‌های خود هم به ارائه الکترونیکی خدمات دولتی اشاره کرد و گفت: قرار بود تا پایان سال ۹۱ تمام بخش‌های اجرایی به شبکه ملی اطلاعات متصل شوند که با دستور رئیس‌جمهوری قرار بر آن شد که در این موضوع تسریع شود و تا دو ماه دیگر تمام دستگاه‌ها به این شبکه متصل شوند.

درباره مدیریت سایت

مدیریت لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه فردوسی مشهد می باشد. و در حال حاضر در حوزه IT ، امنیت شبکه و تجارت الکترونیک مشغول بکار است. تمامی تلاش تیم سافت گیت کسب رضایت صددرصدی مشتریان می باشد.

بدون دیدگاه

پاسخ به این پست

None :P None :P