سامانه پیامکی خرید کتاب

بانک‌پاسارگاد با همکاری مرکز نشر دانشگاهی اقدام به ارایه خدماتی برای ترویج خرید غیر حضوری کتاب‌های دانشگاهی کرد.
پارسینه- بانک‌پاسارگاد با همکاری مرکز نشر دانشگاهی اقدام به ارایه خدماتی برای ترویج خرید غیر حضوری کتاب‌های دانشگاهی کرد.
این بانک‌ در جهت آنچه که آن را فرهنگ‌سازی خرید کتاب‌ها نامیده به ارایه خدمات کتاب‌کارت، فروشگاه مجازی و فروشگاه موبایلی محصولات مرکز نشر پرداخته است.
“کتاب‌کارت” ‌ کارتی مشابه کارت‌های بانکی، با قابلیت شارژ از طریق کلیه بانک‌های عضو شتاب و بدون محدودیت است. این کارت با ایجاد امکان استفاده از تخفیف‌های ویژه در خرید کتاب سعی دارد در پیوند هر چه بیشتر دانشجویان، محققان و جامعه علمی و فرهنگی کشور نقش ایفا کند.
همچنین فروشگاه مجازی محصولات مرکز نشر با بهره‌مندی از ابزارهای نوین بانکی در بانک‌پاسارگاد، اقدام به ارایه کتاب‌های دانشگاهی مربوط به دانشگاه‌های سراسر کشور کرده‌است. بر همین اساس علاقمندان می‌توانند با ارسال پیامکی حاوی کد کتاب مورد نظر به شماره ۷۲۲۳، هزینه کتاب را از کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود که قبلا به سیستم معرفی کرده‌اند، پرداخت و کتاب خریداری‌شده را از طریق پست دریافت کنند.
محصول سوم در این طرح، فروشگاه موبایلی کتابهای مرکز نشر است. علاقمندان با نصب یک نرم‌افزار رایگان بر روی موبایل یا تبلت خود، می‌توانند با پرداخت درصدی از بهای پشت جلد کتاب، فایل مورد نظر خود را دانلود و مطالعه کنند.

بدون دیدگاه

پاسخ به این پست

None :P None :P