سامسونگ: از روی اپل کپی نکرده‌ایم

در اولین روز برگزاری دادگاه رسیدگی به اختلاف سامسونگ و اپل، مدیران این شرکت طراحی محصولاتشان را مبتنی بر هنر برتر خود و نه طراحی های اپل دانستند.
به گزارش فارس به نقل از ای ویک، سامسونگ تصریح کرده که گوشی های هوشمند و تبلت هایش به هیچ وجه با تقلید از ایفون و آی‌پد ساخته نشده اند و سامسونگ خود با ثبت تعدادی اختراع اقدام به طراحی و ساختن تبلت ها و گوشی های مورد نظرش کرده است.
ارائه این شهادت به دنبال شکایت تازه اپل از سامسونگ در ۱۴ اگوست صورت گرفته که طی ان اپل خواستار دریافت غرامت ۲٫۵ میلیارد دلاری از سامسونگ به علت نقض کپی رایت و حقوق مالکیت معنوی خود شده است.
شاهدان سامسونگ با حضور در این دادگاه در سن خوزه کالیفرنیا تصریح کرده اند که فناوری های سامسونگ به طور ابتکاری توسط این شرکت طراحی شده و همگی آنها از جمله فناوری های لمسی، زوم و … اختصاصی هستند. انتظار می رود رسیدگی به این پرونده برای مدت طولانی ادامه پیدا کند.

درباره مدیریت سایت

مدیریت لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه فردوسی مشهد می باشد. و در حال حاضر در حوزه IT ، امنیت شبکه و تجارت الکترونیک مشغول بکار است. تمامی تلاش تیم سافت گیت کسب رضایت صددرصدی مشتریان می باشد.

بدون دیدگاه

پاسخ به این پست

None :P None :P