سیسکو سیستم مدیریتی جدیدی را برای کنترل سرور‌ها عرضه کرد

شرکت سیسکو که در زمینه عرضه راهکارهای شبکه‌ای در دنیای آی تی شهرت دارد، از سیستم مدیریتی جدیدی رونمایی کرده است که کاربران به کمک آن می‌توانند هزاران سرور و پایگاه داده را مدیریت کنند.
به گزارش وب‌سایت itworld، شرکت سیسکو برای سرورهای تحت سیستم مدیریت یکپارچه (یو سی اس) خود راهکار جدیدی عرضه کرده که کار مدیریت تعداد زیادی از سرور‌ها و پایگاه‌های داده در مناطق جغرافیایی مختلف را سهولت می‌بخشد. این سیستم که یو سی اس سنترال نامیده شده است، به مدیران آی تی اجازه می‌دهد که پایگاه‌های داده خود در سراسر دنیا را مدیریت کنند و از طریق آن به ابزارهای مدیریتی شرکت‌های طرف سوم در حوزه مدیریت سیستم‌ها و فناوری پردازش ابری نیز دسترسی داشته باشند. هم اکنون برخی از شرکت‌های مطرح مثل کامپیوترویر، کلوپیا، زنوس، ساینس لوجیک، اسلپلانک و غیره از جمله شرکت‌های طرف ثالثی هستند که ابزارهای طراحی شده توسط آن‌ها با این سیستم سازگار است. این شرکت‌ها در زمینه پردازش ابری، بازیابی داده‌ها، کنترل و مدیریت عملکرد پایگاه‌های داده و غیره ابزارهایی عرضه می‌کنند.
سیسکو اعلام کرده است سیستم مدیریتی جدید این شرکت کاربران را قادر می‌سازد تا زیرساخت‌ها و پایگاه‌های داده متشکل از دامنه‌های چندگانه و طیف وسیعی از نام‌های کاربری و سیاست‌های مختلف در زمینه ذخیره داده را مدیریت کنند. سیستم کنونی سیسکو که برای مدیریت پایگاه‌های یو سی اس مورد استفاده قرار می‌گیرد، یو سی اس منیجر نام دارد که تک دامنه است و قابلیت پشتیبانی از چندین دامنه به طور همزمان را ندارد. البته سیسکو این سیستم را نیز ارتقا داده و قابلیت‌هایی مثل کاهش نیاز به ارتباطات کابلی و راه اندازی سریع نرم‌افزار را به آن افزوده است.
بر اساس این گزارش، سیستم مدیریتی جدید سیسکو با نرم افزار اتوماسیون هوشمندی این شرکت نیز یکپارچه شده و امکان ایجاد یک پروفایل جهانی از خدمات پایگاه‌های یو سی اس را فراهم کرده است.
بر اساس آمار و ارقامی که در آگوست سال جاری منتشر شد، سیستم یو سی اس سیسکو تاکنون ۱۵۸۰۰شرکت و سازمان بزرگ در سراسر جهان را به خود جلب کرده است که بیش از نیمی از پانصد شرکتی که به فهرست برترین‌های فورچون راه یافته‌اند، جزء مشتریان این خدمات هستند.

 

درباره مدیریت سایت

مدیریت لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه فردوسی مشهد می باشد. و در حال حاضر در حوزه IT ، امنیت شبکه و تجارت الکترونیک مشغول بکار است. تمامی تلاش تیم سافت گیت کسب رضایت صددرصدی مشتریان می باشد.

بدون دیدگاه

پاسخ به این پست

None :P None :P