شناسایی خلاق‌ترین سایت‌های ایرانی

امسال و همزمان با برگزاری دور جدید رقابتهای بین‌المللی WSA، هشت اثر برتر محتوای الکترونیکی ایران برای رقابت با آثار ۱۶۸ کشور جهان به این رقابتها ارسال خواهند شد.
نماینده WSA در ایران با اعلام این خبر افزود: مطابق زمانبندی رسمی دفتر جهانی WSA، ثبت نام سایت‌ها و نرم‌افزارها برای حضور در پنجمین دوره رقابتها و جایزه ملی دستاوردهای رایانه‌ای در ایران نیز آغاز شده است و تا دوازدهم اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.
احسان ریاضی اصفهانی، دبیر جایزه ملی دستاوردهای رایانه‌ای (مقدماتی UN WSIS Award) ادامه داد: از آنجایی که این جشنواره جهانی زیر نظر سازمان ملل متحد برگزار می‌شود، آثار به زبان فارسی نیز بدون تغییر میتوانند در آن شرکت داده شوند و لذا فرصتی عالی برای تولید کنندگان برتر محتوای الکترونیکی جهت معرفی توانمندیهای خود و ورود به بازارهای جهانی به شمار می‌رود.
وی افزود: در این دوره از رقابتها شاخه‌های جشنواره جهانی تغییرات اندکی داشته است که در جشنواره ملی نیز اعمال شده است به عنوان نمونه شاخه‌های e-Science و e-Learning در هم ادغام شده‌اند و شاخه جدید e-Media & Journalism به رقابتها افزوده شده است.
ریاضی در پایان از تمام تولید کنندگان و صاحبان آثار رایانه ای و اینترنتی دعوت نمود تا جهت کسب اطلاعات بیشتر و حضور در این رقابتها در اسرع وقت به سایت http://www.WSA.ir مراجعه نمایند. همچنین تلفن ۶۶۹۴۸۴۸۰ در ساعات اداری آماده راهنمایی و پاسخگویی به سؤالات می‌باشد.

 

بدون دیدگاه

پاسخ به این پست

None :P None :P