عرضه نسخه ۲۷ مرورگر کروم

نسخه ۲۷ مرورگر اینترنتی کروم با امکانات تازه در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

برخی آسیب پذیری های امنیتی این مرورگر برطرف شده و سرعت آن نیز ۵ درصد ارتقا یافته است.

مروگر کروم آخرین بار در ۲۶ مارس به روز شده بود. مهندسان گوگل می گویند در نسخه جدید ۱۳ آسیب پذیری را برطرف کرده اند. ارتقای عملکرد و بهبود رابط کاربری برنامه نویسی مورد استفاده برنامه نویسان وب، همگام سازی بهتر اطلاعات در گوگل درایو، افزایش عملکرد در زمان لود تصاویر و … از جمله مزایای کروم ۲۷ محسوب می شود.

از میان ۱۳ آسیب پذیری برطرف شده کروم ۱۰ آسیب پذیری درجه بندی بسیار مهم داشته اند. همچنین از مجموع حفره های یاد شده ۱۲ آسیب پذیری از سوی محققان خارج از گوگل شناسایی و گزارش شده اند. گوگل از این بابت در مجموع ۱۴۶۳۳ دلار پاداش پرداخت کرده است.

در مرورگر کروم ۲۷ همچنین مرورگر فلاش هم به روز شده و وصله ای غیرامنیتی برای آن عرضه شده است. این وصله پایداری برنامه فلاش و کیفیت پخش صوتی آن را بهبود می بخشد. کروم بعد از IE مایکروسافت و فایرفاکس سومین مرورگر محبوب در میان کاربران اینترنت است.

درباره مدیریت سایت

مدیریت لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه فردوسی مشهد می باشد. و در حال حاضر در حوزه IT ، امنیت شبکه و تجارت الکترونیک مشغول بکار است. تمامی تلاش تیم سافت گیت کسب رضایت صددرصدی مشتریان می باشد.
None :P None :P