فوجیتسو تازه‌ترین شاکی گوگل

به گزارش سافت گیت، فارس به نقل از لاو۳۶۰، این شکایت در اصل بر علیه Motorola Mobility طرح شده که تا چند ماه قبل یکی از واحدهای شرکت موتورولا محسوب می شد، اما با توجه به خرید آن از سوی گوگل، مدیران این شرکت باید پاسخگوی اتهامات طرح شده باشند.

حق اختراعات ثبت شده ای که فوجیتسو مدعی مالکیت آنهاست، چهار مورد بوده و مربوط به فناوری های عکاسی و فیلم برداری هستند. فوجیستو می گوید ابتدا تلاش کرده از طریق مذاکره این اختلافات را حل و فصل کند، اما چون به نتیجه نرسیده برای کسب نتیجه به شکایت روی آورده است.

این شرکت اعلام کرده که موتورولا در تعدادی از گوشی های هوشمند و تبلت های خود از فناوری های مذکور استفاده کرده که از جمله آنها می توان به Droid X، Razr، Razr Maxx، Droid Bionic و Xoom اشاره کرد. فوجیستو می گوید موتورولا و شرکت مادر آن گوگل باید به همین علت خسارت مالی قابل ملاحظه ای پرداخت کنند، هر چند رقم درخواستی از سوی این شرکت در رسانه ها اعلام نشده است.

درباره مدیریت سایت

مدیریت لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه فردوسی مشهد می باشد. و در حال حاضر در حوزه IT ، امنیت شبکه و تجارت الکترونیک مشغول بکار است. تمامی تلاش تیم سافت گیت کسب رضایت صددرصدی مشتریان می باشد.

بدون دیدگاه

پاسخ به این پست

None :P None :P