مایکروسافت از Outlook رونمایی کرد

مایکروسافت سرویس Hotmail خود را به Outlook.com تغییر داده است. اما کاربران با این هات میل فعلی چه کنند؟
به نظر می رسد مایکروسافت برای از چنگ در آوردن سهام بازار از دست رقیبانی مانند گوگل، ورژن جدیدی از سرویس ایمیل آنلاین خود را رونمایی کرده است که سازگار با فیس بوک می باشد.
این غول نرم افزاری نام سرویس Hotmail خود را به Outlook.com تغییر داده است، ضمن اینکه تغییرات عمده ای در ظاهر آن پدید آورده، لینک های شبکه های اجتماعی و ویژگی های جدید را برای نظم بخشی به حجم زیاد ایمیل ها که قبلا برای کاربران دردسرساز بود را در آن گنجانده است.
با وجود اینکه Hotmail بزرگترین سرویس میل آنلاین است بنا به گزارشات مرکز تحقیقاتی comScore، مایکروسافت تعداد زیادی از مشتریان خود را از زمان محبوبیت جی میل گوگل از دست داده است. جی میل در حال حاضر ۳۱ درصد سهم بازار و یاهو میل حدود ۳۲ درصد را به خود اختصاص داده است.
به گزارش پایگاه خبری فن آوری اطلاعات ایران از Ciol، در صورتی که شما یکی از کاربران Hotmail فعلی هستید و می خواهید آن را به Outlook.com ارتقاء دهید، بایستی بر روی دکمه Upgrade موجود در منو آپشن Hotmail کلیک کنید. تمامی جزئیات اکانت ایمیل شما بدون تغییر خواهد بود و می توانید ارسال/ دریافت ایمیل و همچینین مجموعه ای از ویژگی های جدید Outlook.com را از طریق اکانت فعلی تجربه نمایید.
کاربران می توانند در اکانت اوت لوک خود لینک های توییتر، فیس بوک، لینکدین و گوگل پلاس را بگنجانند و همچنین آخرین بروز رسانی ها از دوستان و لیست تماس خود را مشاهده نمایند. همچینین می توان از طریق فیس بوک به چت و گفتگو بپردازید.

درباره مدیریت سایت

مدیریت لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه فردوسی مشهد می باشد. و در حال حاضر در حوزه IT ، امنیت شبکه و تجارت الکترونیک مشغول بکار است. تمامی تلاش تیم سافت گیت کسب رضایت صددرصدی مشتریان می باشد.

بدون دیدگاه

پاسخ به این پست

None :P None :P