محصولات آزمایشگاه کسپرسکی و سازگاری با ویندوز ۸

به گزارش سافت گیت به نقل از ایتنا فرهمند آریاشکوه مدیرعامل شرکت آروین رایان ارتباط نماینده رسمی و توزیع محصولات کسپرسکی در ایران با اعلام این خبر افزود: لابراتوار کسپرسکی، به طور مستمر در حال توسعه محصولات جدید است که به طور کامل سازگار با جدیدترین سیستم عامل‌ها می‌باشد، از این رو نسخه ۲۰۱۳ Internet Security و ۲۰۱۳ Anti-Virus کسپرسکی که به طور کامل از ویندوز ۸ پشتیبانی می‌کند، بلافاصله پس از انتشار ویندوز ۸ در دسترس خواهد بود.

آریاشکوه با بیان این مطلب که امکانات ویژه‌ای در این نسخه برای ویندوز ۸ درنظر گرفته شده است گفت: به همین منظور، شرکت کسپرسکی در حال حاضر Kaspersky Internet Security ۲۰۱۳ را جهت آزمایش برای متخصصین فنی و مهندسی منتشر کرده است که این نسخه از محصول منحصرا برای نصب بر روی ویندوز پیش نمایش مصرفی در نظر گرفته شده و این محصول تنها برای آزمایش کنندگان فعال توزیع شده است.

آریاشکوه در ادامه افزود : برای اطمینان از سطح بالایی از حفاظت، این محصول با آخرین نوآوری‌های امنیت فناوری اطلاعات در ویندوز ۸ یکپارچه شده است. ادغام نزدیک بین Kaspersky Internet Security ۲۰۱۳ و مرکز امنیت ویندوز(WSC) به این معنی است که می‌تواند بطور مستقیم از WSC اجرا شود که امکانات آن به شرح زیر است:
– گسترش دوره مجوز
– به‌روزرسانی پایگاه داده‌های آنتی‌ویروس
– فعال کردن ویژگی‌های مختلف در داخل محصول کسپرسکی اینترنت سکیوریتی
– غیرفعال کردن کسپرسکی اینترنت سکیوریتی

مدیرعامل آروین رایان ارتباط افزود: برنامه‌ریزی قابل ملاحظه‌ای برای گسترش پشتیبانی محصول برای دیگر ویژگی‌های امنیتی موجود در ویندوز ۸ هم وجود دارد.

درباره مدیریت سایت

مدیریت لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه فردوسی مشهد می باشد. و در حال حاضر در حوزه IT ، امنیت شبکه و تجارت الکترونیک مشغول بکار است. تمامی تلاش تیم سافت گیت کسب رضایت صددرصدی مشتریان می باشد.

بدون دیدگاه

پاسخ به این پست

None :P None :P