مخابرات اینترنت ۲ مگابایتی می‌دهد

مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات ایران از واگذاری اینترنت با سرعت ۲مگابیت بر روی سیم مسی توسط این شرکت خبر داد و اعلام کرد: امکان حضور شرکت های PAPبرای عرضه سرویس در این بازار وجود دارد.aa مخابرات اينترنت 2 مگابايتي مي‌دهد
داوود زارعیان در گفت وگو با موبنا با اشاره به اینکه فعالیت و سرمایه گذاری بر روی سرویس های ارزش افزوده از جمله اهداف مخابرات است که از سال های گذشته بر روی آن اقداماتی انجام شده، اظهار داشت: مخابرات علاوه بر توجه به این هدف، واگذاری سرویس ADSL را در دستور کار خود قرار داده است و قصد دارد مشترکان خود را در این حوزه افزایش دهد.
وی با تاکید بر اینکه مخابرات بحث تعامل با شرکت های PAP را دنبال می کند، گفت: این شرکت برای واگذاری سرویس کل بازار اینترنت پرسرعت را نمی خواهد و قصد دارد تنها به اندازه سهم خود در این حوزه فعالیت کند.
زارعیان خاطر نشان کرد: در شرایط حاضرحدود یک میلیون و ۶۰۰ هزار پورت توسط شرکت مخابرات ایران نصب شده و ۹۴۰ هزار پورت نیز واگذار شده است.
مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات ایران تصریح کرد: هم اکنون مخابرات در چند نقطه به صورت پایلوت واگذاری اینترنت روی فیبر نوری را آغاز کرده است.
شرکت مخابرات ایران نزدیک به دو سال است که در زمینه واگذاری اینترنت پرسرعت در کشور فعالیت می کند ، این درحالیست که پیش از این مسئولان شرکت مخابرات ایران از واگذاری ADSL به ۱۰ درصد مشترکان تلفن ثابت کشور – معادل واگذاری ۲٫۵ میلیون پورت پرسرعت اینترنت – تا پایان سال گذشته خبر داده بودند تا توسعه اینترنت پرسرعت روند سریعتری به خود گیرد.

softtgg مخابرات اينترنت 2 مگابايتي مي‌دهد

درباره مدیریت سایت

مدیریت لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه فردوسی مشهد می باشد. و در حال حاضر در حوزه IT ، امنیت شبکه و تجارت الکترونیک مشغول بکار است. تمامی تلاش تیم سافت گیت کسب رضایت صددرصدی مشتریان می باشد.

بدون دیدگاه

پاسخ به این پست

None :P None :P