مزاحم تلفنی دارید؟ اطلاع بدهید…

مزاحمان تلفنی که به چند دسته مزاحمان از سوی برخی شرکتها با اهداف سودجویانه، مزاحمان تلفنی به سازمان‌ها و شرکت‌ها، مزاحمت‌های تلفنی به مراکز فوریتی همچون اورژانس و آتش نشانی و … روزانه مشکلاتی را برای هر یک از نامبردگان ایجاد می‌کنند.
به گزارش ایسنا، مدتی پیش با اعلام آمار بالای مزاحمان تلفنی به سازمان‌ها و شرکت‌ها و دچار شدن افراد به سوء استفاده‌های مالی از این طریق شرکت مخابرات استان تهران از شهروندان خواست، در صورت مشاهده سارقان و افراد مشکوک در زمینه تجهیزات و کابل‌های مخابراتی با شماره تلفن ۱۹۰، ۱۸۴۸ و یا پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند.
در این باره نیز روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران اعلام کرد: به منظور جلوگیری از اخاذی افراد سودجو و قطعی ارتباط تلفن ثابت از شهروندان تهرانی درخواست می‌شود در صورت مشاهده اینگونه افراد (سودجو و مشکوک) با شماره تلفن ۱۹۰ واحد ارتباط مردمی، ۱۸۴۸ اتاق پیام حراست شرکت مخابرات استان تهران و یا پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و اطلاع داده شود.

 

درباره مدیریت سایت

مدیریت لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه فردوسی مشهد می باشد. و در حال حاضر در حوزه IT ، امنیت شبکه و تجارت الکترونیک مشغول بکار است. تمامی تلاش تیم سافت گیت کسب رضایت صددرصدی مشتریان می باشد.

بدون دیدگاه

پاسخ به این پست

None :P None :P