مزایای داشتن شماره اختصاصی

دلیل اصلی خرید شماره اختصاصی دریافت اس ام اس میباشد .بدین معنی که گیرندگان پیام تبلیغاتی شما بتوانند به پیام تبلیغاتی شما با اس ام اس جواب بدهند و شما جواب آنها را در پنل نرم افزاری خود ببینید .

دریافت اس ام اس در پنل شما بصورت کاملا رایگان به هر تعداد ممکن

OnReceive&l=5 مزایای داشتن شماره اختصاصی امکان استفاده از منشی پیامک – منشی پیامک چیست ؟

با استفاده از منشی پیامک میتوان پاسخگوی خودکار و هوشمند را در سامانه پیامک خود ایجاد کنید مثلا شما صاحب هتل هستید میتوانید بدینصورت تنظیم کنید که اگر متقاضیان  عدد ۱ را ارسال کنند قیمت اتاق های دو نفره برایشان ارسال شود اگر عدد ۲ را ارسال کنند اتاق های ۳نفره برای آن شخص ارسال شود . در واقع این سیستم پیامک های دریافتی را از یک فیلتر عبور میدهد و در صورتی که کلمه خاصی که شما تعریف کرده اید در فیلتر مشاهده نماید پاسخی که شما تعریف کرده اید برای شخص ارسال میکند . منشی پیامک پاسخگوی ۲۴ ساعته ای است که هرگز اشغال نمیشود . استفاده از این گزینه را  توصیه میکنیم .

Voting مزایای داشتن شماره اختصاصی نظرسنجی و مسابقه : شما می توانید همانند برنامه ۹۰ یک مسابقه پیامکی یا نظرسنجی پیامکی برگزار نمایید ، سئوالات را مشخص نمایید ، از بین جواب های صحیح قرعه کشی نمایید ، با امکان ساخت ۶ مدل نمودار مختلف به صورت اتوماتیک و امکان خروجی گرفتن از هر بخشی به طور کاملا جداگانه (نظیر : جواب های صحیح و غلط … )

None :P None :P