نوکیا گوشی‌هایش را ارزان می‌کند

نوکیا که تا به حال به دنبال اخراج نیروی کار برای خروج از بحران بوده، این بار به روش تازه ای روی آورده است.
به گزارش فارس به نقل از دیلی فاینانس، کاهش قابل توجه بسیاری از تولیدات و گوشی های ساخت این شرکت روش تازه ای است که نوکیا به آن روی آورده است.
این شرکت فنلاندی که تا قبل از عرضه آیفون و گوشی های آندرویدی برترین تولیدکننده تلفن همراه در دنیا بود، برای جلب مشتریان در مواردی قیمت گوشی های عرضه شده به بازار را به نصف کاهش داده است.
به عنوان مثال قیمت گوشی های Lumia 900 این شرکت که از طریق قراردادهای مشترک با اپراتورها به فروش می رسند از ۹۹ دلار به ۵۰ دلار کاهش یافته است. Lumia 900 مجهز به سیستم عامل ویندوز فون ۷ مایکروسافت است و این شرکت امید فراوانی دارد به هر نحو ممکن توجه عموم را به این ثمره همکاری مشترک با مایکروسافت جلب کند.
البته برخی رقبای نوکیا هم دست به اقدامات مشابهی زده اند و به عنوان مثال سامسونگ هم قیمت برخی گوشی های خود را تا ۲۵ درصد کاهش داده است، اما نوکیا با کاهش ۵۰ درصدی از همه رقبای خود پیشی گرفته است. با این حال هنوز هیچ یک از این دو شرکت از اپل پیشی نگرفته اند

درباره مدیریت سایت

مدیریت لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه فردوسی مشهد می باشد. و در حال حاضر در حوزه IT ، امنیت شبکه و تجارت الکترونیک مشغول بکار است. تمامی تلاش تیم سافت گیت کسب رضایت صددرصدی مشتریان می باشد.

بدون دیدگاه

پاسخ به این پست

None :P None :P