پست الکترونیک ایرانی با امکان ارسال پیامک راه‌اندازی شد

به نام خدا ، به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، فیلیپو پرتا، در یک نشست خبری در جمع خبرنگاران، با تشریح فعالیت‌های شرکت مبین وان در ایران، اظهار داشت: این شرکت در زمینه خدمات ارزش افزوده در ایران فعالیت می کند.
مدیر عامل این شرکت، افزود: مبین وان یک شرکت تازه تاسیس از شرکت وان ایتالیا، مبین ایران و ناراتک پردیس است که ۴۹ درصد سهم آن متعلق به شرکت وان ایتالیا است.
وی گفت: این شرکت در سه بخش خدمات اینترنت، موبایل و تلفن ثابت فعالیت می‌کند و مهمترین سرویس آن، سرویس پست الکترونیکی ایرانی (click on) است که امکان ارسال ایمیل، پیامک و فکس رایگان را برای کاربران فراهم می کند.
پرتا هدف از راه اندازی این سرویس را  تبدیل شدن به بهترین ارائه دهنده ایمیل در ایران عنوان کرد و افزود : در حال حاضر اکثر ایمیل سرورهایی که کاربران ایرانی از آن استفاده می کنند در کشورهایی مانند آمریکا قرار دارد؛ اما مبین وان قصد دارد با راه اندازی ایمیل رایگان کاملاً ایرانی در یک فضای ایرانی به کاربران سرویس دهد.
وی گفت: امنیت این سرویس دهنده ایمیل، همانند استانداردهای دیگر کشورها است.
وی گفت: هدف ما این است که سایت click on صفحه اصلی تمام ایرانی‌ها باشد.
وی برنامه بعدی مبین وان را راه اندازی موتورجستجوی ایرانی بر بستر سرویس دهنده click on عنوان کرد.

درباره مدیریت سایت

مدیریت لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه فردوسی مشهد می باشد. و در حال حاضر در حوزه IT ، امنیت شبکه و تجارت الکترونیک مشغول بکار است. تمامی تلاش تیم سافت گیت کسب رضایت صددرصدی مشتریان می باشد.

بدون دیدگاه

پاسخ به این پست

None :P None :P