پیامک‌های مشکوک و جواب جالب همراه اول

طی روزهای گذشته پیامکی به صورت گستره به کاربران همراه اول مبنی بر برنده شدن آنها در طرح ثامن ارسال شده که طی آن درخواست مشکوکی از این کاربران شده است.
به گزارش جهان به نقل از سیاست نامه، در این پیامک از مخاطب خواسته شده برای واریز ۲۵ میلیون ریال جایزه نقدی شماره کارت و شماره رمز دوم خود را sms کند.

خبرنگار ما در تماسی با روابط عمومی همراه اول جویای این مطلب شد که شخص پاسخگو عنوان کرده این پیامک که به صورت گسترده پخش شده یک کلاهبرداری است و افراد نباید توجهی به این موضوع بکنند.

وی در پاسخ به این سوال که چرا همراه اول پیگیر موضوع نیست اظهار داشت: کاری از دست ما ساخته نیست و به بازرسی هم اعلام کرده ایم و آنها هم نمی توانند کاری کنند؛ فقط افراد باید هوشیار باشند و گول نخورند!

این اظهارات جالب توجه در صورتی بیان می شود که این کلاهبرداری با نام این شرکت صورت می گیرد و قطعا مسئولان همراه اول در قبال این موضوع مسئول هستند چرا که بسیاری از افراد ساده دل با ارسال کدهای درخواست شده با کارتهای خالی خود مواجه شده اند.

 

درباره مدیریت سایت

مدیریت لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه فردوسی مشهد می باشد. و در حال حاضر در حوزه IT ، امنیت شبکه و تجارت الکترونیک مشغول بکار است. تمامی تلاش تیم سافت گیت کسب رضایت صددرصدی مشتریان می باشد.

بدون دیدگاه

پاسخ به این پست

None :P None :P