۸۹ درصد مشترکان پیامک های تبلیغاتی را می خواهند

حسن رضوانی معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در این زمینه گفت: طبق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات اپراتورها موظفند برای ارسال پیامک های انبوه از مشترکان خود اجازه بگیرند و به دنبال اجرای این مصوبه اپراتورهای موبایل این موضوع را طی پیامکی از مشتریان خود استعلام کردند.

وی افزود: براساس آمارهای دریافتی، اپراتور اول تلفن همراه با ارسال ۳۳ میلیون پیامک از مشترکان خود خواست در صورت عدم تمایل به دریافت پیامک های تبلیغاتی انبوه ، عدد ۱ را به همان شماره پیامک کنند. که فقط ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر این کار را کردند و این به معنای آن است که هنوز برای مابقی مشترکان پیامک ارسال می‌شود و ۸۹ درصد مشترکان پیامک ها تبلیغاتی را می خواهند.

رضوانی با اشاره به عدم رضایت برخی از این افراد از دریافت پیامک های تبلیغاتی گفت: برداشت ما این است که ایـــن افراد یا پیامک استعلام را ندیده اند یا آنرا نخوانده پاک کرده اند و یا در آن مقطع عدد مورد نظر را ارسال نکرده اند که در حال حاضر شماره تلفن ۹۹۹۰ برای مشترکان همراه اول و ۷۰۰ برای مشترکان ایرانسل در اختیار این افراد است تا عدم تمایل خود به دریافت پیامک ها را اعلام کنند.

درباره مدیریت سایت

مدیریت لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه فردوسی مشهد می باشد. و در حال حاضر در حوزه IT ، امنیت شبکه و تجارت الکترونیک مشغول بکار است. تمامی تلاش تیم سافت گیت کسب رضایت صددرصدی مشتریان می باشد.

یک پاسخ به : ۸۹ درصد مشترکان پیامک های تبلیغاتی را می خواهند

  1. That’s a shrewd answer to a tricky qusiteon

پاسخ به این پست

None :P None :P