۸۳ میلیون کاربر دروغین در فیس‌بوک

فیس بوک اعلام کرده است که ۸٫۷ درصد یا به عبارت دیگر حدود ۸۳ میلیون حساب کاربری غیرواقعی در میان مجموع حساب‌های کاربری این شبکه اجتماعی وجود دارد.
چندی پیش آمار کاربران فیس‌بوک همه را متعجب کرده بود؛ [فیس‌بوک ۸۰۰میلیون نفری!]اما حالا بشنوید از تعداد کاربران تقلبی این شبکه: ۸۳ میلیون نفر!
از میان این تعداد کاربر تقلبی، ۴٫۸ درصد حساب‌ها به صورت تکراری ساخته شده‌اند، ۲٫۴ درصد دیگر کاربران دسته‌بندی‌های اشتباهی را شامل می‌شوند و ۱٫۵ درصد باقیمانده نیز به حساب‌های “ناخوشایند” اختصاص دارد. اکانت‌هایی که در گروه ناخوشایند دسته بندی می‌شوند، به آن دسته اکانت‌هایی اطلاق می‌شود که با زیر پا گذاشتن قوانین، به ارسال لایک و پیغام‌های اسپم اقدام کرده‌اند.
به گزارش خبرآنلاین البته کاربر فعال فیسبوک بودن به این معنی نیست که حتما به وب‌سایت facebook.com مراجعه کنید، بلکه فیسبوک هر کاربری را که جایی در اینترنت از حساب کاربری خود استفاده می‌کند را به عنوان کاربر فعال می‌شناسد.

درباره مدیریت سایت

مدیریت لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه فردوسی مشهد می باشد. و در حال حاضر در حوزه IT ، امنیت شبکه و تجارت الکترونیک مشغول بکار است. تمامی تلاش تیم سافت گیت کسب رضایت صددرصدی مشتریان می باشد.

پاسخ به این پست

None :P None :P