ارسال ایمیل تبلیغاتی

بازاریابی از طریق ایمیل تبلیغاتی

با ارسال ایمیل (email) (همراه با ارائه گزارش تحویل پیشرفته و جامع) و تجارتتان را ظرف کمتر از ۲۴ ساعت متحول نماییم. قدر مسلم آنکه این تعداد دریافت کنندگان برای هر نوع تجارتی، کارآمد و بازار هدف کلیه مشاغل را تحت پوشش قرار خواهد داد و تنها با یک مرتبه بهره گیری از این نوع بازاریابی دست کم برای ماه ها بی نیاز از هرگونه تبلیغات خواهید گشت. خواهشمند است جهت یافتن پاسخ سئوالات خود توضیحات مندرج در ذیل را با دقت مطالعه نمایید:
تعرفه و توجیح اقتصادی:
بسیاری از صاحبان مشاغل و خدمات تنها با فروش یک محصول میتوانند هزینه پرداختی خود را جبران نمایند. معمولا از هر بار ارسال رایانامه به کل دریافت کنندگان هزاران بازدید صورت خواهد پذیرفت که این هزینه بعضا تا ۱۰۰ برابر عایدی در پی خواهد داشت و کارفرما حداقل تا یک ماه بی نیاز از هرگونه تبلیغات خواهد بود. هدف ما همواره سود کارفرمایانمان میباشد به نحوی که ایشان میبایست در قبال هزینه ای که پرداخت مینماید اولا تا حداقل یکماه بی نیاز از هرگونه تبلیغات جانبی باشد و ثانیا حداقل ۱۰۰ برابر مبلغ پرداختی عایدی داشته باشد و تنها در این حالت خواهد بود که همکاری ما و ایشان ادامه دار و در این معامله هر ۲ طرف برنده باشند و این اصل در بازاریابی نوین میباشد که ما بر این اصل پایبندیم.

جوامع و بانک های ایمیل ما

بانک ایمیل تعداد اعضاء فعال
جامعه کاربران IT ۱۰۰ هزار نفر
جامعه دانشجویان و اساتید ۲۰۰ هزار نفر
جامعه زنان ۳۰ هزار نفر
جامعه کاربران عمومی ۵۰ هزارنفر
جامعه مدیران ۸۰ هزار نفر
جامعه وبمستر ها ۳۰ هزارنفر


خدمات رایگان:
در صورت تمایل کارفرما، طراحی و محتویات رایانامه تبلیغاتی توسط کارشناسان مجموعه ما و بصورت رایگان تولید و همچنین جهت افزایش بازخورد از روز آمدترین اصول بازاریابی در متن و ظاهر گرافیکی استفاده خواهد شد.
ضمانت و گزارش تحویل:
پس از اتمام عملیات ارسال، گزارشی جامع و پیشرفته شامل: تعداد کل رایانامه های ارسالی، تعداد رایانامه های باز شده، درصد بازدید، نشانی پست الکترونیک افرادیکه رایانامه تبلیغاتی را مطالعه نموده اند، در اختیار کارفرما قرار می گیرد.
  
خواهشمند است در صورت تمایل به کسب اطلاع در خصوص نحوه خرید خدمات یا دریافت نمونه کارهای انجام شده و یا نمونه گزارشی که ارائه میگردد با ما مکاتبه نمایید. بی شک در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی کلیه سئوالات و درخواست های شما خواهیم بود.

نمونه ای از گزارش ارسال شده به مشتری

 

سرویس های ارسال ایمیل شرکت سافت گیت  چه ویژگی هایی دارد؟

 • ایمیل های تبلیغاتی شما توسط برنامه های ارسال گروهی ارسال نمی شود و در نتیجه صد در صد به میل باکس اشخاص ارسال خواهد شد

 • متن تبلیغاتی شما توسط مشاورین ما اصلاح می شود و از لغات و متن های کاملا تخصصی و مناسب استفاده می شود

 • تصاویر و عکس های مناسب و متناسب با اهداف شما توسط گرافیست های ما برای ایمیل تبلیغاتی شما طراحی می شود تا جایی که ممکن باشد شکل و شمایل ایمیل شما را از حالت تبلیغاتی و خسته کننده دور نموده و شبیه به ایمیلی شخصی و اختصاصی می نمائیم

 • ارائه گزارش کامل از تعداد ایمیل های ارسال شده ، ارسال نشده ، باز شده ، کلیک ها و…

پنل و سامانه ارسال ایمیل گروهی ماهیانه ۴۰۰۰۰تومان

 • قواعد و مقررات

  1. محتویات تمام بسته های تبلیغاتی باید منطبق با قوانین جمهوری اسلامی باشد

  2. در صورتیکه که محتویات بسته تبلیغاتی منطبق با موازین اخلاقی و قانونی نباشد ، شرکت از ارسال آن خودداری خواهد نمود.

  3. صحت مطالب ارسالی به عهده مشتری می باشد و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال آن به عهده نخواهد گرفت.

  4. مشتری برای ارسال بسته خود سه زمان را پیشنهاد خواهد داد و شرکت می تواند یکی از زمان ها را انتخاب و بسته را ارسال نماید.

  5. شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال خرید محصولات تبلیغی مشتری نخواهد داشت

  6. سفارش این سرویس

    

None :P None :P