Google Docs آفلاین

سرویس ‌Google Docs سال‌ها است که مورد استفاده کاربران بسیاری در جهان است. مزیت این سرویس گوگل در استقلال از سخت‌افزار و سیستم‌عامل و پلتفرم است؛ چراکه به واسطه محیط ابری و به صورت آنلاین فرصت اجرا و باز کردن هر نوع فایل سندی را برای کاربر فراهم می‌کند. خبر خوش برای این افراد، آن که از این پس امکان استفاده از این سرویس مفید به صورت خارج از خط نیز امکان‌پذیر خواهد بود.در جریان کنفرانس Google I/O، کلی بیور، مدیر تولید واحد Google Apps، شخصاً روی صحنه نشان داد که چگونه کاربران می‌توانند با باز کردن Google Docs به ویرایش آفلاین فایل‌هایشان بپردازند.
راه‌ حل گوگل برای این امر به این صورت است که به محض باز شدن سند خارج از خط، تمام اصلاحیه‌های لازم برای آن به صورت محلی روی کش لوکال سیستم ذخیره می‌شود. در نخستین نوبتی که اتصال آنلاین برقرار شد، تغییرات اعمال شده روی سرویس گوگل داکز سینک می‌شوند. Google Docs، نخستین خدمت گوگل است که به صورت آفلاین نیز در دسترس قرار داده است. متخصصان گوگل در حال حاضر در تلاش هستند تا همین امکان کارکرد آفلاین را برای اسناد صفحه گسترده و ارائه‌ها نیز فراهم کنند.

درباره مدیریت سایت

مدیریت لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه فردوسی مشهد می باشد. و در حال حاضر در حوزه IT ، امنیت شبکه و تجارت الکترونیک مشغول بکار است. تمامی تلاش تیم سافت گیت کسب رضایت صددرصدی مشتریان می باشد.
None :P None :P