ال جی گوشی چهارهسته‌ای خود را وارد بازار کرد

شرکت ال جی اولین گوشی چهار هسته‌ای خود را که اپتیموس فور ایکس اچ دی نام دارد، وارد بازار اروپا کرده است. بنا بر اعلام ال جی، آلمانی‌ها اولین کسانی هستند که خواهند توانست اولین گوشی چهارهسته‌ای ال جی را تجربه کنند. هلند، سوئد، بریتانیا و ایتالیا نیز از جمله کشورهای اروپایی هستند که به ترتیب در صف انتظار اوپتیوس فور ایکس قرار دارند. شرکت ال جی اعلام کرده است در هفته‌ها و ماه‌های پیش رو این محصول را وارد بازار قاره‌های آسیا و آمریکا نیز خواهد کرد.
گوشی اپتیموس فور ایکس شرکت ال جی یکی از مهم‌ترین رقبای گوشی‌های چهارهسته‌ای گلکسی اس ۳ سامسونگ و اچ تی سی وان ایکس محسوب می‌شود. شرکت چینی هووایی نیز قصد دارد یک گوشی چهار هسته‌ای با نام دی کاد ایکس ال را روانه بازار کند.
گوشی اوپتیموس ال جی مجهز به پردازنده Tegra۳ است و یک صفحه نمایش ۴.۷ اینچی با وضوح تصویر ۱۲۸۰ در ۷۲۰ پیکسل و مجهز به فناوری آی پی اس اچ دی دارد. ضخامت این گوشی نیز ۸.۹ میلی متر است و با سیستم عامل اندروید گوگل کار می‌کند.

منبع:افکارنیوز

درباره مدیریت سایت

مدیریت لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه فردوسی مشهد می باشد. و در حال حاضر در حوزه IT ، امنیت شبکه و تجارت الکترونیک مشغول بکار است. تمامی تلاش تیم سافت گیت کسب رضایت صددرصدی مشتریان می باشد.

بدون دیدگاه

پاسخ به این پست

None :P None :P