آغاز مسابقات بازی های یارانه‌ای از ۱۷ تیرماه

مسوول برگزاری جام دیجیتال از آغاز مسابقات بازی های رایانه ای – جام دیجیتال – از ۱۷ تیر ماه امسال در سراسر کشور خبر داد و گفت: این بازی ها تا ۲۹ تیر ماه امسال ادامه خواهد داشت.
به گزارش ایرنا، ‘رسول رضوانی’ در نشست خبری اولین دوره مسابقات بین المللی بازی های رایانه ای – جام دیجیتال – که در مجتمع فرهنگی دیجیتال آزادی تهران برگزار شد، در جمع خبرنگاران افزود: دوره استانی این مسابقات از ۱۷ تا ۲۳ تیر ماه امسال در مراکز فرهنگی دیجیتال منتخب سراسر کشور برگزار می شود.
وی ادامه داد: دوره کشوری این مسابقات نیز از ۲۵ تا ۲۷ تیر ماه سال جاری در مجمتع فرهنگی دیجیتال آزادی واقع در محل برج آزادی تهران برگزار خواهد شد.
رضوانی با بیان اینکه بخش بین المللی بازی های رایانه ای در روزهای ۲۸ و ۲۹ تیر ماه امسال برگزار خواهد شد، اظهار داشت: ۱۸ کشور از سراسر کشور در این مسابقات حضور دارند که از جمله آنها می توان به ۹ کشور از اعضای سازمان همکاری اقتصادی – اکو -، آلمان، بلغارستان، رومانی، کره جنوبی، عراق، عربستان، فرانسه و چین اشاره کرد.
مسوول برگزاری جام دیجیتال دلیل برگزاری این مسابقات در تیر ماه را پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان عنوان کرد.

** حضور ۳۰ هزار نفر در مسابقات جام دیجیتال
رضوانی با یادآوری اینکه ۳۰ هزار نفر از جوانان و نوجوانان در این مسابقات ثبت نام کرده اند، خاطر نشان کرد: همه شرکت کنندگان استان های محروم و ۱۰۰ نفر از هر استان با ۵۰ درصد تخفیف در مبلغ ثبت نام برخوردار بوده و در ضمن هر استان می تواند ۱۰ نفر را به صورت رایگان ثبت نام کنند.
وی در مورد جوایز این دوره از مسابقات نیز اضافه کرد: این مسابقات در دو محیط پی سی و ایکس باکس و در دو بخش فیفا و پس برگزار می شود و بنابراین در مجموع ۱۲ نفر به عنوان نفرات برتر معرفی خواهند شد.
رییس مجتمع فرهنگی دیجیتال آزادی ادامه داد: در بخش بین الملل به چهار نفر اول مبلغ سه هزار دلار، چهار نفر دوم دو هزار دلار و چهار نفر سوم یک هزار دلار به عنوان جایزه اهدا خواهد شد.
رضوانی تصریح کرد: نفرات برگزیده همچنین به عنوان اعضای تیم ملی بازی های رایانه ای انتخاب خواهند شد.

درباره مدیریت سایت

مدیریت لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار از دانشگاه فردوسی مشهد می باشد. و در حال حاضر در حوزه IT ، امنیت شبکه و تجارت الکترونیک مشغول بکار است. تمامی تلاش تیم سافت گیت کسب رضایت صددرصدی مشتریان می باشد.

بدون دیدگاه

پاسخ به این پست

None :P None :P