آنالیز امنیت وب سایت شما

امنیت وبسایت های خود را به ما بسپارید، با خدمات ۲۴ ساعته تیم پشتیبان امنیت

امنیت اطلاعات و ارتباطات

http://www.farsweb.net/wp-content/uploads/2010/09/website_security-300x225.jpg

خدمات امنیت اطلاعات شرکت  سافت گیت مجموعه‌ای است از سرویس های امنیتی که گستره بزرگی از نیازهای اطلاعاتی و امنیتی شرکت‌ها و سازمان‌ها را در بر می‌گیرد.
در عصر اطلاعات تهدیدات امنیتی نیز شکل جدیدی به خود گرفته‌اند و این مسئله تمامی ارگان‌های یک سازمان را به شکل‌های متفاوتی مورد تهدید قرار می‌دهد. این گونه تهدیدات می‌تواند به صورت انتشار نرم افزارهای جاسوسی و مخرب توسط عوامل داخلی و خارجی و یا به صورت نشت اطلاعات حیاطی توسط این عوامل باشد. اینجاست که مفاهیم جدیدی با عنوان نبرد مجازی و تروریسم مجازی ارائه می‌شود که در برگیرنده پارامترهای نفوذ به یک سازمان و تخریب و خروج اطلاعات حیاتی از آن است.
در این میان خدمات امنیتی شریف سافت پرداز به دو گروه اصلی تقسیم می‌شود.

?. ارائه راه‌کارهایی جهت آموزش و ایجاد لایه‌های امنیتی برای جلوگیری از نفوذ  عوامل مخرب و تشخیص و پیشگیری از آن در بهینه‌ترین بازه زمانی.
?. ارائه راه‌کارهایی برای کاهش تخریبات بعد از حملات مجازی و برپاسازی و امن‌ کردن سیستم‌های آسیب دیده در حداقل زمان ممکن.

تست نفوذ پذیری
تست نفوذپذیری یا تست نفوذ (penetration test) روشی برای تشخیص حفره‌های امنیتی در یک سرور، شبکه و سازمان است. این سرویس که در دسته اول قرار می‌گیرد حملات هکرها بر روی اهداف مورد نظر را شبیه سازی می‌کند و پس از تشخیص حفره‌های امنیتی راه‌کارهای مناسب برای امن نمودن آنها ارائه می‌کند.

راه اندازی SIM

مدیریت اطلاعات امنیتی و یا SIM مخفف (Security Information Management) محصولی است که توسط آن نرم افزار به جمع آوری تمامی لاگ‌های سیستم های مختلف می‌پردازد و در صورت تشخیص پارامترهای یک حمله در لاگ‌های سیستم عکس العمل نشان می‌دهد.

راه اندازی IDS/IPS
سیستم‌های تشخیص و جلوگیری از نفوذ نرم افزارهایی هستند که به تشخیص پارامترهای حملات مختلف به داخل شبکه می‌پردازند و از آنها جلوگیری کرده و یا گزارش می‌دهند.

نظارت بر وقایع

سیستم نظارت بر وقایع (log monitoring) نرم افزاری است که قادر به جمع آوری و گزارش لاگ های مختلف سیستم می‌باشد.

نصب و راه اندازی FIREWALL
ارائه مشاوره تنظیم فایروال و UTM موجود در سازمان‌ها و شرکت‌ها به بهترین و امن‌ترین شکل ممکن. و ارائه خدمات خرید و نصب فایروال و UTM‌های سخت افزاری و نرم افزاری.

مدیریت  حفره های امنیتی

ارائه نرم افزارهای مدیریت به روز رسانی و حفره های امنیتی که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه و پهنای باند شبکه های کوچک بزرگ میشود و در کمترین زمان ممکن به ارائه گزارش امنیتی سیستم های داخل شبکه و به روزرسانی آنها می‌نماید.

امنیت  وب اپلیکیشن‌
ارائه راه‌کارها و سرویس‌های تست، اسکن و رفع حفره‌های امنیتی وب اپلیکیشن‌ها با تکنولوژی‌های متفاوت.

مشاوره امنیت و ریسک

ارائه مشاوره در زمینه مدیریت ریسک و امن کردن سیستم های آسیب دیده بعد از حملات بدافزارها.

برگذاری دوره ها و کارگاه‌های آموزشی
برگذاری دوره ها و کارگاه‌های آموزشی امنیت و آشناسازی مسئولان و مدیران شبکه با خطرات موجود و راه‌های جلوگیری و برطرف سازی آنها.

برای مشاوره رایگان با شماره ۰۹۳۶۸۳۱۹۷۰۶ پشتیبانی انلاین بخش امنیت تماس حاصل نمائید.


None :P None :P